فروشگاه اینترنتی مظفری ابتدا در سال 1387 در قالب یک فروشگاه خرید حضوری کوچک در شهر اردبیل آغاز به کار کرد.
هدف از تاسیس فروشگاه طبق نظر موسس فروشگاه جناب آقای مظفری، عرضه پوشاک کژوال و خاص با قیمت های مناسب بود، به همین دلیل از ابتدا تمرکز بر واردات پوشاک خاص در تعداد پایین اما تنوع بالا با قیمت مناسب بود.
آن طور طبق گفته ایشان می خواستند فروشگاه برای تمام افرادی باشد که می خواهند لباس هایی باارزشتر از قیمتی که برای آن می پردازند، داشته باشند.
در طول فعالیت کم کم دامنه محصولات فروشگاه به حوزه های لباس خانگی، اسپرت، نیمه مجلسی، راحتی ، جوراب، کلاه و غیره رسید و سبد کاملی از پوشاک با همان هدف معین شده یعنی لباس هایی ارزشمندتر از قیمت پرداختی را شامل شد.
مراتب رشد و ترقی این فروشگاه به سرعت شروع شد و در طول سه سال، این فروشگاه بدل به برترین عرضه کننده انواع پوشاک مربوط به بانوان گردید و اکنون فروشگاه فیزیکی مجموعه در مجموعه تجاری شوراسنتر شهر اردبیل قرار دارد.
فروشگاه اینترنتی مظفری از حدود سال 97 متمرکز بر شبکه اجتماعی اینستاکرام شکل گرفت، علی رغم فعالیت نامنظم و جدید بودن این فضا به علت محبوبیت بالای فروشگاه مظفری میان مخاطبان، در همان سال نخست این فروشگاه صد هزارتایی شدن خود را جشن گرفت.
اما با توجه به توسعه فروش اینترنتی و نیاز به ساختار های مناسب با حجم فروش آنلاین، وبسایت مجموعه با هدف ساده سازی خرید محصولات از سال 99 آغاز به فعالیت کرد.
از ابتدای سال 99 تمرکز مجموعه از ترکیب تامین محصولات وارداتی و تولید داخل، به توزیع باکیفیت ترین البسه تولید داخل تغییر کرده است.گستره محصولات این فروشگاه نیز به تازگی وسعت پیدا کرده و به صورت محدود وارد حوزه پوشاک کودکان و پوشاک آقایان شده است.
ما در فروشگاه مظفری به صورت پیوسته با مشتریان و طرفداران خود در ارتباط هستیم و نظرات آنان را پایش میکنیم اما اگر شما به هر شکل جزو دو دسته مذکور نیستید نیز می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را با هدف بهبود عملکرد مظفری از طرق مختلف به ما برسانید.