انتخاب هودی برای پاییز: مد 1402

انتخاب هودی برای پاییز: مد 1402

انتخاب هودی برای پاییز: مد 1402 ; فصل جدیدی در راه است. وقت آن است که به این فکر کنید که چگونه کمد لباس خود را تازه کنید و در ترند پاییز آینده باشید.  لباس مناسب برای هوای سرد چیست؟ سویشرت؟!… یک لباس محبوب شناخته شده در میان ژاکت های مردانه، زنان، نوجوانان و کودکان نوپا است. ده ها دلیل هست که چرا سویشرت ها باید در هر کمد لباس آویزان باشند. این لباس ها راحت، گرم و شیک هستند.

تفاوت هودی، سویشرت و دورس

3 دلیل اصلی برای خرید یک هودی برای پاییز 1402:

  • مد روز است هیچ کت، ژاکت، ژاکت کش باف پشمی یا ژاکت تا زمانی که مانند هودی محبوب نیست. از یک لباس رپ به یک نسخه معمولی تبدیل شده اند و تبدیل به یک موفقیت مطلق در زندگی روزمره شده اند. امروزه مجموعه هر برند شامل یک سویشرت و یک هودی است. هیچ دلیلی وجود ندارد که از برند مورد علاقه خود صرف نظر کنید تا برای پاییز چند هودی جذاب تهیه کنید.
  • جهانی است. به عنوان یک عنصر از لباس های روزمره، سویشرت ها با هر لباسی مطابقت دارند. شلوارهای اداری، دامن ها و کت و شلوارها جان می بخشد و شخصیت غیر رسمی را به سبک های سخت می بخشد. ظاهر رمانتیک در ترکیب با یک سویشرت چاپ شده یا سویشرت سایز بزرگ جسورتر می شود. و استایل اسپرت و ژاکت گرمکن یک پشت سر هم بی انتها هستند.
  • زیبا است. با یک سویشرت می توانید ده ها ترکیب جالب به دست آورید. نسخه تک رنگ کاملاً تکمیل کننده قسمت های پایین رنگی است و به شما امکان می دهد سبک های تک رنگ ایجاد کنید. کل مشکی، بنفش و سفید در فصل جدید مد هستند.

یک سویشرت شیک چاپ شده هرگز محبوبیت خود را از دست نمی دهد و پرینت کامل یک سویشرت معمولی اسپرت را به لباسی برای موقعیت های خاص تبدیل می کند.

رنگ مورد علاقه، اندازه مورد علاقه

بنابراین، تصمیم گرفتید برای سپتامبر یک یا دو هودی جدید بخرید؟ روی چه چیزی تمرکز کنیم؟ هیچ راه حل کاملی وجود ندارد، زیرا برای دنبال کردن مد، باید در نظر بگیرید که چه چیزی مناسب است و چه چیزی را دوست دارید. توصیه سبک شناسان می گوید که یک چیز موفق خواهد بود اگر:

  • شما از قبل در نظر خواهید گرفت که چه رنگی را متناسب با نوع زیبایی خود انتخاب کنید.
  • چیزی بخرید که به خوبی در کمد لباس شما جا بیفتد و به شما امکان می دهد حداقل 7-8 ترکیب جدید ایجاد کنید.
  • به کیفیت و دوام توجه کنید در غیر این صورت، فقط برای اولین شستشو می توانید از ژاکت شیک لذت ببرید.

 

چه رنگ ها و الگوهایی برای فصل جدید مناسب هستند؟ برندهای رادیکال هیچ چیز جدیدی به ما ارائه نمی دهند. مانند قبل، محصولات تک رنگ روشن با جیب و کاپوت جلب توجه می کنند.

آیا می خواهید متمایز شوید؟ صورتی، قرمز، نارنجی، اسطوخودوس و زرد روشن را امتحان کنید. در این رنگ های اشباع شده، به سادگی غیرممکن است که مورد توجه قرار نگیرید. شرط اصلی این است که لحن برای شما مناسب باشد. حتی زیباترین رنگ هم اگر چهره را بیش از حد رنگ پریده یا حتی سبز رنگ کند، یا اگر ظاهر پشت آن محو شود، ویژگی ها محو می شود، بازنده است.

در میان تناژهای پایه، رنگ های سفید، قهوه ای و مشکی بیشتر مورد توجه قرار خواهند گرفت. طراحان پیشنهاد می کنند که در پاییز امسال ترکیب های جدیدی را آزمایش کنند. مشکی با بژ، سیاه با قهوه، قرمز با صورتی و تمام سایه های قهوه ای باید تازه و جسورانه به نظر برسند.

با این حال، در وضعیت با حجم سوالات، حتی بیشتر وجود دارد. کدام سویشرت را انتخاب کنید، متناسب با اندام یا برش؟ ما پاسخ می دهیم: «مطابق با عقل».

البته امروزه لباس های تنگ و تنگ اصلا مد نیستند. سویشرت و هودی باید به نظر برسد که از قفسه بابا قرض گرفته شده اند. اما قبل از اینکه وسایل گشادتری را در کمد لباس خود آویزان کنید، سویشرت هایی را در سبک های مختلف امتحان کنید. ببینید چه چیزی برای شما نه تنها زیبا بلکه راحت است.

اگر می خواهید محصولی مفید برای تمرین، دویدن و تناسب اندام انتخاب کنید، سایز بزرگ بهترین راه حل نخواهد بود. آستین‌های بلند، شانه‌های آویزان و قدهای نامناسب مانع هر تمرینی می‌شوند.

لباس های ورزشی باید تا حد امکان راحت باشند. هودی با جیب کانگورویی عالی است .روی شکل قرار می گیرد و حرکات آن را محدود نمی کند. پنبه طبیعی با افزودن قابل قبول پارچه مصنوعی باعث دوام بیشتر لباس می شود. پس از شستن کش نمی آید، سرآستین ها انعطاف پذیر می مانند و داخل آن نرم می ماند. لباس های ورزشی نیاز به شستشوی مکرر دارند .

مدل های هودی برای پاییز 1402

انتخاب هودی برای پاییز: مد 1402

آیا این واقعیت را می بینید که این اواخر همه چیز مد شده است؟ گفتن چیزی که مد روز نیست آسان تر از فهرست کردن ترکیب ها و سبک های مدروز است. در پاییز پیش رو،به توصیه طراحان پیشنهاد می کند که به مدل های زیر سویشرت توجه کنید:

  • نسخه دراز (شاید یک ژاکت کشیده یا شاید یک لباس ورزشی). می توان آن را با سایز بزرگ ترکیب کرد، اما قطعا ارزش ترکیب آن با لباس های تنگ را ندارد. مواد و رنگ را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید. آن را به تنهایی نپوشید، فقط در ترکیب با شلوار جین از همه سبک ها، لباس های ورزشی، دامن های کرکی، ساق های روشن. بهترین فصل یک هودی بلند و یک دامن لحاف تا زانو یا پایین است.
  • تاپ کوتاه و گشاد در رنگ های روشن. هرچه جزئیات تزئینی بیشتر باشد، بهتر است. فراوانی توری، کمان، حلقه، پولک دوزی این مدل را بسیار محبوب کرده است.
  • سویشرت کلاسیک در رنگ روشن با کتیبه یا آرم. یک وسیله ضروری روزمره که برای همه سنین، شکل ها و سبک ها مناسب است. هنوز مدل مشابهی نگرفته اید؟ نگاهی به کاتالوگ فروشگاه اینترنتی پرینت سالون بیندازید. ما طیف ثابتی از رنگ ها و اندازه ها را داریم. کدام چاپ را برای دکوراسیون انتخاب کنیم؟ تصمیم با شماست؛
  • سویشرت نامتقارن می تواند آستین هایی با طول های مختلف، لبه پایینی ناهموار، یقه اریب داشته باشد. و این نکته برجسته است! محصول عجیب اما جالب به نظر می رسد. و اگر چیزی “عادی” به لباس خود اضافه کنید – یک کت و شلوار رسمی، یک دامن مدادی یا یک کت کلاسیک – یک “بمب مد” دریافت خواهید کرد!

هنگامی که به دنبال سویشرت “خود” می گردید، به یاد داشته باشید: برش اصلی نیازی به رنگ آمیزی موثر ندارد. و بالعکس: یک ژاکت معمولی اگر با یک نقاشی غیر معمول تزئین شده باشد که انتخاب آن دشوار نیست، با توجه به تنوع بسیار زیاد پیشنهادات در بازار مدرن، سودمندتر به نظر می رسد.

هودی با چاپ: چه چیزی جایگزین مدل قدیمی میشود؟

در واقع نمی توان اینگونه باشد که لوگوی برندهای معروفی که 10 سال است ما را با بینایی خود «خسته» می کنند، همچنان در اوج باشد! آیا ارزش پوشیدن ژاکت‌هایی با کلمات “Nike” و “Coca-Cola” و آنچه در واقع در مد باقی مانده است را دارد – بعداً در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

یک1 راهنمای خرید سویشرت و هودی

البته برندها را نمی توان لغو کرد. اما الگوهای روی لباس ها هر روز پیچیده تر و رنگارنگ تر می شوند. امروزه برای تحت تاثیر قرار دادن، نام های معروف نه تنها بر روی اشیاء قرار می گیرند، بلکه در طرح طراحی نیز حک می شوند. چاپ می تواند نه تنها قسمت مرکزی محصول، بلکه آستین، سرآستین، جیب و کاپوت را نیز اشغال کند (مانند Balenciaga).

پارودی های کمیک، کمیک ها، ترکیب های رنگارنگ و سه بعدی، چاپ های موضوعی مد هستند. از جمله محبوب ترین ها می توان به طبیعت، جانوران، شیک دریا و بلوک رنگی اشاره کرد.

علاوه بر نقاشی ها، سویشرت ها با کتیبه هایی تزئین شده اند. این ها نه تنها نام های معروف، بلکه شعارهای سنجیده ای هستند. آنها باید یک فکر خاص را حمل کنند. اغلب، پیام روی لباس منعکس کننده ایده ای است که سازنده یا طراح آن را نمایندگی می کند. از موارد کنونی می توان به موارد زیر اشاره کرد: حمایت از محیط زیست، مصرف مسئولانه و استفاده مجدد، آزادی، برابری، زیبایی شناسی مدرن.

هودی های شخصی یک هدیه عالی برای کودکان و بزرگسالان است. ما چاپ سریع ارائه می دهیم و خریدهای شما را به هر منطقه ای از لهستان تحویل می دهیم.

ایده هایی برای پوشیدن هودی

برخی از مشتریان شکایت دارند که ریسک نمی کنند کمد لباس خود را با هودی پر کنند زیرا نمی دانند آن را با چه چیزی ترکیب کنند. خوشبختانه کار سختی نیست. سویشرت ها آنقدر محبوب هستند که می توانید آن ها را با هر چیزی بپوشید. یک قانون وجود دارد: هر چه چیزها به نظر شما مناسب تر باشد، ترکیب شیک تری می توانید بدست آورید.

رنگ های تند و چاپ اصلی این لباس را منحصر به فرد می کند. در فصل جدید، سرآستین های روشن، زیور آلات فلزی تزئینی، زنجیر، روفله ها و زواید مورد تقاضا خواهند بود. یک سویشرت و هودی با کمربند، کفش پاشنه بلند، لباس شب، حاشیه و چرم بپوشید. ما آرزو می کنیم که این پاییز تأثیرات شگفت انگیز بسیاری را برای شما به ارمغان بیاورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانه
حساب کاربری
0
سبدخرید
جستجو